Aicinām reģistrēties kongresam

Dalības maksas

Dalības kategorija 
  līdz 23.oktobrim no 24. oktobra
  LRPOA asociāciju biedriem   30 eiro   45 eiro
  Studentiem (balakaula, maģistra, rezidentiem un doktorantiem)   20 eiro   30 eiro
  Citiem interesentiem   45 eiro   60 eiro

Dalības maksā iekļauta tiešsaistes pieeja zinātniskai programmai, industrijas simpozijiem, virtuālai izstādei un dalības sertifikāts. No dalības maksas kongresā atbrīvoti lūgtie lektori un viesi, organizācijas un zinātniskā komiteja. Tēžu iesniedzējiem dalība ir par maksu.

Sertifikāts

Pēc kongresa tiks izsūtīta jautājumu/atsauksmju elektroniskā forma, kuru aiziepildot dalībnieks saņem sertifikātu. Kopējais TIP skaits vēl tiks precizēts. LŪGUMS KOREKTI REĢISTRĀCIJAS FORMĀ NORĀDĪT SAVU VĀRDU, UZVĀRDU, EPASTU, jo šie dati tiks izmantoti gan sertifikātiem, gan jebkurām citām komunikācijas vajadzībām. Kļūdainas informācijas ievades gadījumā tiks prasīta papildus maksa 10 eiro.

Maksājumi/Organizators

Oficiālais kongresa organizators ir maksājumu saņēmējs ir Biedrība: "Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība ", Anniņmuižas bulvāris-26A, Kurzemes raj. Rīga, LV- 1067, Reģ. NR. 40008011394. Reģistrējoties tiek nosūtīts automātisks rēķins, kas satur reģistrācijas formā norādīto informāciju. Reģistrēties un samaksājot dalības maksu jūs piekrītat reģistrācijas, maksājumu un anulācijas noteikumiem.

Maksāšanas iespējas

Jūsu dalība kongresā tiks apstiprināta tikai pēc pilnas dalības maksas saņemšanas. Maksāšanas iespējas:

Maksājuma karte

Tiek pieņemtas Visa un MasterCard kartes


Bankas pārskaitījums

! Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas saņemsiet rēķinu. Maksājuma uzdevumā obligāti norādāms rēķina numurs. Maksājumi, kas tiks veikti, neaizpildot reģistrācijas formu, netiks pieņemti.
Maksājuma saņēmējs:
Biedrība: "Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība "
Reģ. NR. 40008011394
BANKA: A/S SEB banka
LV73UNLA0010001700531

Anulācijas nosacījumi

Dalības un maksājuma apstiprinājums tiek sūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu. Ja gadījumā šāds apstiprinājums nav saņemts, aicinām pārbaudīt arī nevēlamo sūtījumu vietni. Problēmu gadījumā aicinām sazināties ar kongresa sekretariātu, rakstot e-pastu uz [email protected]

Anulācijām, kas tiks veiktas līdz 23. oktobrim, tiks piemērota anulācijas maksa 10 eiro.

Anulācijām, kas tiks saņemtas no 24. oktobra, tiks piemērota 100% anulācijas maksa.

NB! Anulāciju pieprasījumi ir jāsūta uz kongresa sekretariātu un jāpārliecinās, ka tiek saņemts rakstveida apstiprinājums par jūsu pieprasījuma saņemšanu. Anulācijas tiek akceptētas tikai un vienīgi rakstveida formā uz oficiālo kongresa sekretariāta e-pastu [email protected]

Ja tomēr dažādu iemeslu pēc esat nolēmis/usi anulēt savu dalību, piedāvājam jūsu dalību pārreģistrēt uz citu vārdu, bet ne vēlāk kā līdz 23. oktobrim. Šī dalībnieka maiņa ir jāveic rakstveidā, nosūtot pilnu informāciju par jauno dalībnieku uz sekretariāta epastu [email protected] Maksātāja informāciju gan mainīt nebūs iespējams.

Anulācijas gadījumā bankas pakalpojumu maksa netiek atgriezta.

! Lūgums korekti norādīt vārdu, uzvārdu un epastu. Šie dati tiks izmantoti turpmākā komunikācijā ar dalībnieku, tai skaitā sertifikātiem. Ja dati būs ievadīti kļūdaini un būs nepieciešama klūdu labošana, tiks prasīta papildus maksa 10 eiro apmērā.REĢISTRĒJIES TAGAD