Dalības maksas

Agrīnā reģistrācija pagarināta līdz 13. novembrim (ieskaitot)

Dalības kategorija

 Reģistrācija līdz 13.11.2023

Reģistrācija no 14.11.2023 

LRPOA un LJĀA asociāciju biedriem 40 eiro 50 eiro
Studentiem (bakalaura, maģistra), rezidentiem un doktorantiem 20 eiro 30 eiro
Citiem interesentiem 55 eiro 70 eiro

Dalības maksā iekļauts:

 • zinātnisko sesiju apmeklējums (klātiene vai virtuālā platforma). Dalības formātu nepieciešams norādīt reģistrējoties, izvēloties attiecīgo kategoriju
 • industrijas simpoziji
 • virtuālā un klātienes medicīnas un rehabilitācijas tehnoloģiju izstāde
 • tīklošanās pasākums 23. novembrī
 • dalības sertifikāts

No dalības maksas kongresā atbrīvoti lūgtie lektori un viesi, organizācijas un zinātniskā komiteja. Tēžu iesniedzējiem dalība kongresā ir par maksu.

 • Piekļuves virtuālai platformai tiks nosūtītas uz epastu, ar kuru esat reģistrējies ne vēlāk kā 48H pirms kongresa sākuma
 • Arī klātienes dalībnieki saņems piekļuves virtuālajai platformai, lai varētu noskatīties kongresa ierakstus

Sertifikāts

! Reģistrācija uz kongresu nenozīmē automātisku dalības sertifikāta iegūšanu. Sertifikāti tiks izsūtīti dalībniekiem, kuri kongresā ir piedalījušies no 23. līdz 25. novembrim, tātad bijuši aktīvi virtuālajā platformā vai klātienē. Pēc kongresa tiks izsūtīta jautājumu/atsauksmju elektroniskā forma, kuru aizpildot, dalībnieks saņem sertifikātu. 

TIP

Par dalību kongresā tiks piešķirti 19 TIP

Maksājumi/Organizators

Oficiālais kongresa organizators ir maksājumu saņēmējs ir Biedrība: "Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība ", Anniņmuižas bulvāris-26A, Kurzemes raj. Rīga, LV- 1067, Reģ. NR. 40008011394. Reģistrējoties tiek nosūtīts automātisks rēķins, kas satur reģistrācijas formā norādīto informāciju. Reģistrēties un samaksājot dalības maksu jūs piekrītat reģistrācijas, maksājumu un anulācijas noteikumiem.

Maksāšanas iespējas

Jūsu dalība kongresā tiks apstiprināta tikai pēc pilnas dalības maksas saņemšanas. Maksāšanas iespējas:

 • ar maksājumu karti;
 • ar bankas pārskaitījumu.

Maksājuma karte

Tiek pieņemtas Visa un MasterCard kartes.

Bankas pārskaitījums

! Pēc reģistrācijas formas aizpildīšanas saņemsiet rēķinu. Maksājuma uzdevumā obligāti norādāms rēķina numurs. Maksājumi, kas tiks veikti, neaizpildot reģistrācijas formu, netiks pieņemti.


Maksājuma saņēmējs:
Biedrība: "Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība "
Reģ. NR. 40008011394
BANKA: A/S SEB banka
LV75UNLA0055002398723

Anulācijas nosacījumi

Dalības un maksājuma apstiprinājums tiek sūtīts uz reģistrācijas formā norādīto e-pastu. Ja gadījumā šāds apstiprinājums nav saņemts, aicinām pārbaudīt arī nevēlamo sūtījumu vietni. Problēmu gadījumā aicinām sazināties ar kongresa sekretariātu, rakstot e-pastu uz [email protected]

 • Anulācijām, kas tiks veiktas līdz 30. oktobrim, tiks piemērota anulācijas maksa 10 eiro
 • Anulācijām, kas tiks saņemtas no 31. oktobra, tiks piemērota 100% anulācijas maksa

NB! Anulāciju pieprasījumi ir jāsūta uz kongresa sekretariātu un jāpārliecinās, ka tiek saņemts rakstveida apstiprinājums par jūsu pieprasījuma saņemšanu. Anulācijas tiek akceptētas tikai un vienīgi rakstveida formā uz oficiālo kongresa sekretariāta e-pastu [email protected]

Ja tomēr dažādu iemeslu pēc esat nolēmis/usi anulēt savu dalību, piedāvājam jūsu dalību pārreģistrēt uz citu vārdu, bet ne vēlāk kā līdz 30. oktobrim. Šī dalībnieka maiņa ir jāveic rakstveidā, nosūtot pilnu informāciju par jauno dalībnieku uz sekretariāta epastu [email protected]. Maksātāja informāciju gan mainīt nebūs iespējams.

Anulācijas gadījumā bankas pakalpojumu maksa netiek atgriezta.

! Lūgums korekti norādīt vārdu, uzvārdu un epastu. Šie dati tiks izmantoti turpmākā komunikācijā ar dalībnieku, tai skaitā sertifikātiem. Ja dati būs ievadīti kļūdaini un būs nepieciešama klūdu labošana, tiks prasīta papildus maksa 10 eiro apmērā.


Reģistrēties