Latvijas II Nacionālais rehabilitācijas kongress
2021. gada 25. - 27. novembris. VIRTUĀLĀ PLATFORMA

Uzruna

Aicinām uz  Latvijas II Nacionālo rehabilitācijas kongresu, kas notiks 2021. gada 25. - 27. novembrī. Nacionālā rehabilitācijas kongresa devīze ir “Cilvēks. Vide. Līdzdalība.”

Kongresu organizē Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) kopā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU). Šogad kongress notiks attālināti – katrs pie sava datora, bet visi kopā!

Kongresa galvenās tēmas ir Cilvēka funkcionēšana un Covid 19 pacientu rehabilitācija, bet plānojam apspriest arī citus ar rehabilitāciju saistītus jautājumus no speciālistu, rehabilitācijas organizēšanas, pacientu un sabiedrības skatu punkta.

Tāpat kā iepriekšējais, Pirmais Latvijas nacionālais rehabilitācijas kongress pirms diviem gadiem, arī šis kongress ir multiprofesionāls un, atbilstoši iepriekšējā kongresā lemtajam, bez regulāras izglītojošas funkcijas, tam jāsniedz iespējas diskutēt par aktuālām tēmām un publicēt rehabilitācijas jomas pētījumus, kas veikti Latvijā.

Kongress notiks tiešsaistē divos paralēlos interneta kanālos ar iespēju pieslēgties iepriekš ierakstītiem kolēģu ziņojumiem un kongresa atbalstītāju prezentācijām, kas vismaz kaut kādā mērā aizstās parasto rehabilitācijas tehnoloģiju izstādi.

Kongresa organizatori ir pārliecināti, ka arī Otrais Latvijas rehabilitācijas kongress būs tik pat apmeklēts kā iepriekšējais, un nostiprinās regulāru rehabilitācijas kongresu tradīciju Latvijā!

Ar cieņu,

LRPOA un LNRK prezidents, profesors Aivars Vētra

RSU rektors, profesors Aigars Pētersons

LRPOA viceprezidente, RSU Rehabilitācijas fakultātes dekāne, assoc. prof. Signe Tomsone