Instrukcijas stenda referātu autoriem

Stenda referātu prezentācijas paredzētas elektroniskā formā virtuālajā platformā . Autors sagatavo prezentāciju, par pamatu ņemot stenda referāta veidni un eksportējot to uz jpg bildi (viens attēls). Papildus var sagatavot aptuveni 3 minūšu garu video ierakstu, kuru var pievienot savā stenda referāta profilā (links uz Youtube vai Vimeo vai kādu mākoņserveri). Platformā tiek nodrošināta komunikācija pie katra stenda referāta profila vai nu komentāru, vai čata veidā. Autoram jābūt pieejamam platformā saziņai čata veidā laikos, kad paredzēta stenda referātu apskate (sk. programmu). Papildus arī kongresa dalībniekiem būs iespēja vērtēt stenda referātus pie katra stenda profila pēc noteiktiem kritērijiem.

Pieeja virtuālai platformai

Pieeja virtuālai platformai tiks nosūtīta līdz 12. novembra vakaram. Pieeju saņems korespondējošais autors, un autora profils tiek sasinhronizēts ar stenda referāta profilu, un komunikācija nodrošināta caur šo profilu.

Tehniskā specifikācija

Stenda referātu nepieciešams augšuplādēt virtuālajā platformā kā 1 lapas bildi, par pamatu ņemot e-stenda referāta veidni:
E-stenda referāta veidne
Valoda: Stenda referāta valoda ir latviešu

Formāts: .jpg vai .png (minimālā rezolūcija 1080x1920)

E-stenda referāta pozīcija: portrets (vertikāls)

Hipersaites, animācijas, video nav atļauti un šajā formātā nefunkcionēs.

Lai nodrošinātu pietiekamu redzamību, nelietojiet burtu izmēru mazāku par 16. Pirms augšuplādēt prezentāciju platformā, izdrukājiet to uz A4 lapas, un pārbaudiet redzamību no 1m attāluma. Ja redzamība ir skaidra, tad jūsu prezentācija izskatīsies labi arī platformā.

Instrukcija soli pa solim, kā augšuplādēt stenda prezentāciju

Video ieraksta pievienošana stenda referāta profilā (nav obligāta)

Ierakstiet aptuveni 3 minūšu garu video un augšuplādējiet to Youtube vai Vimeo vai kādā mākoņserverī (OneDrive, GoogleDrive) un iekopējiet šo linku jūstu stenda referāta profilā. Labi būtu arī komentāru sadaļā informēt dalībniekus, ka jūsu profilā pieejams šis video ieraksts.

Komunikācija

Jūs kā stenda referāta autors, varat sniegt komentārus pie savas prezentācijas komentāru sadaļā. Tāpat jums ir iespēja nopublicēt ierakstu virtuālās platformas galvenajā sadaļā, piemēram, ar aicinājumu apmeklēt jūsus stenda referātu vai kādu tīzeri par referāta tēmu un tamlīdzīgi. Dalībnieki un eksperti var uzdot jums jautājumus komentāru un arī čata sadaļās. Iesakām sniegt atbildes/komentārus savlaicīgi.

Tiesības

Augšuplādējot savu prezentāciju, jūs piekrītat tās publiskošanai un pieejamībai 2. LNRK virtuālās platformas lietotājiem - dalībniekiem, industrijas pārstāvjiem un citiem.

Termiņš

Stenda referātu prezentāciju augšuplādes termiņš 2021. gada 19. novembra 23:59. Sākot ar 22. novembri platforma būs pieejama visiem dalībniekiem un ekspertiem, līdz ar to jūsu interesēs ir prezentāciju augšuplādēt laicīgi.